Filters

Sürüngen Yemleri

Evcil hayvan beslemek birçok insanın hobisi olup bazen ilginç hayvan türleri de ev ortamında beslenebilmesi için gayet uygun olduğundan bu tarz hobiler de sıklıkla görülmektedir. Gayet uysal ve bakımı hiç de zor olmayan kaplumbağalar da bu tercihlerdendir.

Sürüngen Yemleri

Evinizde beslemek istediğiniz kaplumbağa için plastik kaplar ve küçük fanuslar mevcuttur. Sürekli bu kaplar içerisine hapsederseniz ömürleri pek de uzun olmaz. Bakımı çok kolay olan bu hayvanlar için dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar vardır. Bulundukları ortam ve beslenme şekilleri de bunların en önemlileridir. Beslenmelerinin dengeli ve düzenli olması için size tavsiyemiz sürüngen yemi kullanmanızdır. Oldukça zengin vitamin ve mineral yüklü olan bu yemler sayesinde metabolizmaları iyi çalışacağından ve gereken vitamin ve mineralleri alacaklarından gayet sağlıklı ve uzun ömürlü olma şansları daha yüksek olur. Diğer otçul ve etçil sürüngenler için de aynı şekilde yem kullanmak gereklidir.

Sürüngen Yemleri Çeşitleri

Sürüngen dostlarımız hem bitkisel hem de hayvansal gıdalar ile beslenebilmektedir. Ömürlerini uzatabilmek, dengeli beslenmelerine katkı koymak ve sağlıklı bir yaşam sürmelerine uygun beslenme şekli uygulamak oldukça önemlidir. Kaplumbağalar için kemik gelişimine katkı koymak da önemli bir durumdur. Ayrıca güneş altında uzun süre tutmadan ihtiyacı kadar olmalı ve gölge bir alan içerisinde suya girebilecekleri şekilde bir düzen oluşturulmalıdır. Kış aylarında ise UVA/B kullanmanız onların sağlıklı kalmaları için gereklidir. Su ve kara kaplumbağaları, iguana ve kertenkele gibi sürüngenler için birbirinden gerekli sürüngen malzemeleri online satışla kapınıza kadar gelmektedir. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve beslenme ile bakımı kolaylaştıracak bu ürünlerden faydalanabilirsiniz. Kalsiyum ve mineral bakımından zengin sürüngen yemlerini belirli periyotlarda porsiyonlar olarak sürüngen dostunuza verebilirsiniz. 

Sürüngen Yemleri Fiyatları

Sürüngenler için beslenme saatlerini dengede tutmalısınız. Aksi takdirde metabolizmalarına zarar verebilir ve ömürlerini kısaltmış olursunuz. Gün içinde bir iki porsiyon şeklinde beslenme uygun olanıdır. Kaplumbağanız için en iyi kaplumbağa yemi satışını sağlayan sitemizde tüm sürüngenleriniz için en kaliteli ve vitamin mineral açısından en dengeli yemleri bulabileceksiniz. Sürüngen yemleri kategorimizde zengin içerikli ürünleri en uygun fiyatlarda bulacaksınız. Otçul ve etçil sürüngen yemleri farklı gramajlar ile online satışta sizler için sunulmaktadır.
Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 303 56 11

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır