x
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Ara Toplam (KDV Hariç)
0.00 ₺
Toplam KDV
0.00 ₺
Sepet Toplamı
0.00 ₺
Sepete Git Hemen Al
Alışverişe Devam Et

Dekorlar

0 Ürün

Sürüngen Dekorları

Evde beslemeye uygun olan bazı sürüngenler için ihtiyaç duyulacak birçok ürünü günümüzde sürüngen petshop sayesinde temin edebilmekteyiz. Önemli olan tek şey onların doğal yaşamına uyum sağlayabilecekleri ortamı hazırlamaktır.

Sürüngen Dekorları

Bir sürüngen hayvan beslemeye karar verdiğiniz anda öncelikle onun yaşam alanını hazırlamalısınız. Bu da sürüngen malzemeleri içerisinden evcil hayvanınızın türüne göre seçeceğiniz teraryum veya sürüngen kafesi ile olacaktır. Yaşam alanı seçildikten sonra fonksiyonel açıdan da her ayrıntının olması gerektiğini bilmeniz gerekir. oksijen, aydınlatma ve boyutlar öncelikle sürüngeninize uygun şekilde dekor edilmelidir. Bunları yerine getirdikten sonra onların yaşamlarına kolaylık katacak dekorasyon çeşitlerini de bu bölgeye yerleştirerek en iyi şekilde ortama adapte olmalarını sağlayabilirsiniz. 

Sürüngen Dekorları Çeşitleri

Yaşam alanı ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenlenen sürüngenler doğal yaşantılarında olduğu gibi mutlu ve keyifli hissedeceklerdir. Bu dekoratif unsurlar onların hem hareket etmeleri sağlayacak hem de kendilerini güvende hissettirecektir. Online mağaza kolaylığı herkesin başvurduğu ve rahat alışveriş yaptığı imkanlar içerisinde oldukça yaygındır. Evcil hayvanlar konusunda da bu hizmet kapınıza kadar gelmektedir. Sürüngen dostlarımız için son derece gerekli ve kullanışlı olan dekoratif ürünler sürüngen shop malzemeleri olarak sizlere sunulmaktadır. Teraryumlar ve aydınlatma lambaları, sürüngenler için ısıtıcılı kayalar, çakıl taşı yüzeyli şelale, sürüngen mağarası, kaplumbağa kabuğu, teraryum için plastik bitki çeşitleri, doğal tropikal orman, insan kafatası objeleri ve kaplumbağa adası objeleri, led ışıklar ve çok daha fazlası online alışveriş imkanlarıyla size sunuluyor. Birçok sürüngen malzemesi dekorlarınızda size kolaylık sağlıyor. 

Sürüngen Dekorları Fiyatları

Sitemizde yer alan sürüngen malzemeleri inceledikten sonra kafanızda yapmak isteyeceğiniz birçok dekor şekli canlanacaktır. Size sunulan ürünleri görmeden karar vermemeniz de yarar var. Online alışveriş ile sahip olacağınız sürüngen malzemeleri ile sürüngen hayvanınız içim en güzel yaşam alanını yapabilirsiniz. Gayet uygun fiyatlar ve kaliteli ürünler ile size hizmet veren sitemizin hızlı kargo olanağı ile en kısa sürede ürünleriniz kapınızda olacaktır. Avantajlı ürünleri avantajlı fiyatlarla ve özel indirimlerle satın alabilir, sevimli kaplumbağanız veya diğer sürüngen dostlarınız için en güzel yaşam alanını sağlayabilirsiniz.